Krok po kroku, czyli przewodnik po blogu

{[description]}

Krok po kroku, czyli przewodnik po blogu

Jeśli czytasz ten tekst, to mamy nadzieję, że jesteś lub będziesz czytelnikiem naszego bloga. By ułatwić lekturę, stworzyliśmy dla Ciebie ten przewodnik.

Ma być ciekawie – to pierwsze założenie bloga. Ale równie ważne jest to, by było prosto, przejrzyście i wygodnie dla Ciebie, Drogi Czytelniku. Tym się kierowaliśmy tworząc naszego bloga. I takie jest nawigowanie po E-kranie, po którym zamierzamy zaraz Cię oprowadzić i dlatego mamy dla Ciebie ten krótki przewodnik. Ale skoro już padła nazwa, tu malutka dygresja.  Jest ona wyborem czytelników, odwiedzających stronę www.wodociagmarecki.pl i profil spółki na FB. To znak, że Twoja opinia również jest dla nas ważna. Czekamy na Twoje sugestie. Ale zacznijmy od nawigacji!

Z myślą o Tobie stworzyliśmy specjalne zakładki:

O nas – to nasze wizytówki. Każda z osób piszących na blogu jest inna, ale łączą nas pasje i zainteresowanie  tematyką ochrony środowiska. Przedstawiamy się Wam również po to, by zachęcić Was do kontaktu z nami. W „Kim jesteśmy” ułatwiamy Ci wyszukiwanie artykułów napisanych przez poszczególnych autorów. Wystarczy kliknąć na zdjęcie osoby, a otworzy się lista z jego wpisami.

Woda –  tu uzyskasz odpowiedź na najpopularniejsze pytania na temat Markowej Wody: czy, a raczej dlaczego warto pić kranówkę, w jaki sposób jest uzdatniania, a także odpowiemy na pytanie, czy jej twardość jest zaletą. Nie zabraknie też tematów dotyczących sieci wodociągowej.

Kanalizacja – po zapoznaniu się z artykułami w tego zakresu nieobce Ci będą zasady działania kanalizacji sanitarnej. Podpowiemy też jak z niej umiejętnie korzystać i o nią dbać. Będzie też sporo o inwestycjach.

Deszczówka – przed laty niechciana, dzisiaj jest zasobem, o który warto zadbać. Będziemy sprawdzać, czy markowianie zbierają deszczówkę, opiszemy, jak to robią miejskie instytucje. Być może będziemy dla Ciebie źródłem (oczywiście w przenośni) natchnienia.

Edukacja  - w tym dziale będziemy przedstawiać nie tylko ciekawostki, rekomendacje, nowinki, ale przede wszystkim skupimy się na życiu w zgodzie z naturą i środowiskiem. Zaprezentujemy Wam liczne akcje czy nasze proekologiczne działania oraz zaprosimy do wspólnej aktywności.

Z życia firmy – jeśli myślałeś, że praca w wodociągowej firmie jest nudna, wyprowadzimy Cię z błędu. Każdy miesiąc przynosi ciekawe wyzwania, z którymi muszą się mierzyć nasi pracownicy. Jak sobie dają z nimi radę? O tym przeczytasz na blogu

Pod tym będzie kolejne zdjęcie w tekście

Nasz blog  E-kran ma też funkcję kalendarza. Na nim będziemy zaznaczać najciekawsze posty i wydarzenia. Dzięki temu nie ominie Cię Czytelniku żadna istotna i popularna informacja. Już  przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny zestaw wśród artykułów z poszczególnych zakładek, które znalazły się w kalendarzu.

Wpuszczeni w kanał – link

Niewinne i szkodliwe – link

Podlicznik – montować czy nie? - link

Daj znać, który był dla Ciebie najbardziej przydatny?

Na naszym blogu zobaczysz też kategorie „Najnowsze”, czyli wpisy, które są najbardziej aktualne i posegregowane chronologicznie. 

Tyle nawigacji w przewodniku. Jako że Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna, a że są to początki naszego blogowania, prosimy: napisz w komentarzu, jakie działy lub tematy interesują Ciebie najbardziej. Oczywiście na naszej stronie nie zabraknie też materiałów audiowizualnych, czy galerii zdjęć. A może jest jakaś forma, która jeszcze może być dla Ciebie atrakcyjna np. podcast? A może jesteś pasjonatem w danej dziedzinie i chcesz podzielić się z nami swoimi informacjami?  To dla Ciebie stworzyliśmy tego bloga, dlatego Twoje zdanie jest dla nas bardzo istotne.

To co? Zasiadamy wspólnie do lektury przed E-kranem?

Co o tym myślisz?

« wstecz | w górę