Gdy zawieruszą się Wam dane…
…zawsze możecie znaleźć je w IBO, do którego łatwo i bez kosztów możecie się zapisać. Przydadzą się Wam, bo nadszedł czas składania deklaracji odpadowych.
…zawsze możecie znaleźć je w IBO, do którego łatwo i bez kosztów możecie się zapisać. Przydadzą się Wam, bo nadszedł czas składania deklaracji odpadowych.
Rekordowa produkcja wody, inauguracja ekologicznej kampanii społecznej, uruchomienie fontanny (a nawet dwóch) – rok Wodociągu Mareckiego w informacyjnej pigułce.
Tak się łapie deszczówkę w Markach. Państwo Kubiakowie zbierają ją od 15 lat. I to z duchem zasady zero waste
Dotarła do nas gra planszowa, stworzona przez naszych mieszkańców dla naszych mieszkańców. Już niedługo będziecie mogli zagrać w "EkoMarki" m.in. w świetlicach szkolnych, MOK czy CAF3. Będzie też...
Uczniowie i kadra nauczycielska Zespołu Szkół nr 2 zagospodarowują deszczówkę już od ponad pięciu lat. I to bez większych inwestycji!
Zapraszamy do obejrzenia naszego fotoreportażu